تلفن ایستاده برنزی مدل پایه سنگی

امروزه تلفن یکی از وسایلی است که در هر مکانی مورد نیاز است و هیچ جایی نیست که تلفن وجود نداشته باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی تلفن های مختلف طراحی و ساخته شده است به عنوان مثال تلفن های باسیم، بی سیم و…. که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد. اما همچنان بعضی افراد دوست دارند از تلفن ها خاص استفاده کنند. در این مطلب از سایت ایران برنز به معرفی و بررسی تلفن ایستاده برنزی مدل پایه سنگی می پردازیم. با ما همراه باشید.

تلفن ایستاده برنزی مدل پایه سنگی

معرفی و بررسی تلفن ایستاده برنزی مدل پایه سنگی:

این تلفن همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید بسیار زیبا و لاکچری است و جز تلفن های خاص می باشد که افراد خاصی از آن استفاده می کنند. این تلفن به صورت ایستاده طراحی و ساخته شده است و مدل آن پایه سنگی است. زیرا در قسمت پایه آن سنگ به کار رفته است. این تلفن به خاطر زیبایی که دارد نمای بسیار جذابی به محلی که استفاده می شود میدهد.

همانطور که می دانید که وسایلی که شما استفاده می کنید بیانگر سلیقه شما است و اگر شما از این تلفن در خانه یا هرجای دیگر استفاده کنید، هرکسی که ببیند متوجه سلیقه زیبای شما می شود. این تلفن بسیار با کیفیت می باشد و ترکیب رنگ های استفاده شده در این تلفن ایستاده بسیار زیبا است و یکی از دلایل زیبایی این تلفن همین ترکیب رنگ ها می باشد. این رنگی در این تلفن ایستاده به کار رفته است باعث می شود که نظر افراد به سمت این تلفن جلب شود.

تلفن این محصول بسیار با کیفیت می باشد که دکمه های شماره گیری به صورت گرد روی آن قرار دارد و یک صفحه نمایش در وسط این دکمه قرار دارد که می توانید شماره ای که با شما تماس گرفته شده است یا تماس گرفته اید مشاهده کنید.

شما از سراسر ایران می توانید این تلفن را تهیه نمایید و مجموعه ایران برنز به سراسر ایران ارسال می کند.

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت 33192865-021 یا 09197130424 کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره 09127343874 مدیریت در تماس باشید.

همچنین مشاهده کنید
اشتراک
باخبرم کن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات