قلیان برنزی مدل اسب خروس و شیر

قلیان اسب، خروس و شیر

 

قلیان، یک ابزاری برای دود کردن تنباکو است. که اولین بار از ایران به مصر و هند وارد شده است. زنان قاجاری تقریبا به صورت مداوم و مکرر از قلیان استفاده می کردند.

قلیان کشیدن، آداب خاصی دارد. مثلا بهتر است گروهی کشیده شود. بهتر است بزرگترین فرد گروه آن را چاق کند و کم سن و سال ترین فرد گروه، وظیفه جا به جایی ذغال ها را دارد.

قلیان، باید در جمع چرخیده شده و نفر بعدی باید از نفر قبلی هنگام گرفتن شیلنگ تشکر کند.

محصولی که امروز برآنیم تا خدمت شما مشتریان گرامی معرفی کنیم؛ حاصل دست رنج متخصصان و هنرمندان شرکت ایران برنز، بوده که به صورت کاملا هنرمندانه قلم زده شده است.

قلیان هایی که در تصویر مشاهده میکنید؛ از اجزای مختلفی از چمله موارد زیر تشکیل شده است:

بادگیر: این محصول دارای یک بادگیر بوده که از ورود باد به داخل مخزن جلوگیری می کند. که به صورت تاج دار، کار شده است.

سر قلیان: سر قلیان، محل قرار گیری تنباکو بوده و ذغال در  داخل آن قرار میگیرد. که سر این محصول، از سفال می باشد. که زیر سر قلیان، یک سینی کوچک نیز وجود دارد.

میانه: بدنه این محصول، به رنگ طلایی بوده و دارای اشکال مختلف حیوانات، از جمله؛ اسب، خروس و شیر است.

نی پیچ یا شیلنگ: از شلنگ این قلیان، برای انتقال دود و تدخین تنباکو استفاده می گردد. شلنگ این محصول، با پشم های رنگی پوشانده شده است.

کوزه:  قلیان، مجموعه بزرگ ایران برنز، از جنس شیشه نشکن بوده که با رنگ های مختلف، تهیه شده و دارای محافظ طلایی رنگ می باشد.

 

 

در طراحی محصولات ایران برنز،علاوه بر ذوق طراح، از سلیقه شما  مشتریان گرامی هم  استفاده می شود و شما میتوانید ترکیب رنگ و طرح دلخواه خود را با توجه به دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید و به راحتی محصول مورد نظر را سفارش دهید.

یک خرید اینترنتی مطمئن، نیازمند فروشگاهی است که بتواند کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب را در مدت زمانی کوتاه به دست مشتریان خود برساند. ویژگی‌هایی که فروشگاه اینترنتی ایران برنز،توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد.

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت 33192865-021 یا 09197130424 کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره 09127343874 مدیریت در تماس باشید.

همچنین مشاهده کنید
اشتراک
باخبرم کن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات